home staging dla biznesu, łazienka, showroom

Metamorfoza lokalu użytkowego – Home staging dla biznesu

Lokal pod biuro Home stagerki

Pod koniec zeszłego roku znalazłam lokal użytkowy niedaleko domu, który postanowiłam wynająć na moje biuro, showroom i pracownię. Zależało mi, aby oddzielić sferę pracy od sfery życia rodzinnego. I prawie się udało 😉

Chciałam Wam dzisiaj pokazać metamorfozę lokalu, mimo ograniczonego czasu na jego wykończenie 🙂

Metamorfoza lokalu użytkowego – etapy pracy

Musiałam koniecznie zasłonić brzydką podłogę. Wykorzystałam do tego panele winylowe udające szare deski z widocznymi sękami. Nie położyliśmy ich jak klasyczne panele, tylko ułożyliśmy deska przy desce, równo koło siebie, żeby ograniczyć ilość docinanych paneli i dzięki temu móc podłogę zabrać z wynajmowanego lokalu i wykorzystać w innym miejscu. Podzieliłam pomieszczenie około 19 metrów kwadratowych na część reprezentacyjną, wypoczynkową z kominkiem i showroom przedmiotów na sprzedaż oraz na część magazynowo-biurową, z biurkiem i regałami po drugiej stronie kotary.

Rezultat

Podłoga w toalecie gryzła się z kaflami, dzięki przykryciu podłogi wykładziną pcv i zasłonięciu witrynką liczników, toaleta stała się dużo ładniejsza.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Nad dużym oknem na elewacji zawisł ledon, czyli nowoczesny neon zrobiony z LEDów. Zrobili go dla mnie na zamówienie w pracowni Twórczywo. Wnętrze wypełniło się meblami, polskim designem, innymi rzeczami na sprzedaż np. świecami WoodWick oraz świątecznymi dekoracjami, bo mieliśmy wtedy koniec listopada. Kominek dodał nastrojowego, zimowego klimatu. Więcej o atrapach kominków napisałam w oddzielnym poście.

Zmiana podłogi nadała wnętrzu zupełnie inny charakter. To bardzo dobry pomysł dla osób zmęczonych swoimi kaflami. Możecie szybko i łatwo przykryć je winylowymi panelami np. drewnopodobnymi.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Dekoracja okien nadaje każdemu pomieszczeniu domowej przytulności. Poduchy handmade dostępne są do kupienia w showroom, produkcji myMess.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Od tamtej pory biuro przeszło kolejne zmiany, co widać np. na tym zdjęciu z Instagrama 🙂

Miały być kolejne etapy pracy nad biurem, ale życie weryfikuje plany jak nikt inny. Pora zmienić lokum! Ale o tym więcej już niedługo 😉

 

Potrzebujesz porady przy szybkiej metamorfozie dla swojej firmy? zapraszam na konsultację Home staging dla biznesu już od 350zł.

konsultacja home staging cena homestagerka

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.