O mnie

ROKSANA KWAŚNICKA-DROZD

Home Staging Warszawa, Marki i okolice

Również: Home staging Wrocław, Home staging Lubin i okolice

(a specjalne projekty także dalsze lokalizacje!)

 

Home staging łączy w sobie wiele moich pasji w jedną idealną całość. Tą całością jest projekt, konkretny plan metamorfozy nieruchomości, aby stała się zaskakująca, pożądana, przytulna, ciepła i idealna do użytkowania. W moich wnętrzach łączę nowoczesność sieciówek z meblami i dodatkami vintage, dopełniając całość polskim designem. Każda nieruchomość tworzy swoją historię. Moim zadaniem jest ukazanie jej walorów i funkcjonalności idealnie dopasowanej do oczekiwań klienta docelowego. Uwielbiam stwarzać coś z niczego, pracować na budżecie.

Czasem wystarczy kilka małych zmian, by uzyskać wielki efekt.

 

home staging czyli profesjonalna stylizacja nieruchomości

Z przyjemnością odnawiam wspomnienia zaklęte w starych (nie zawsze antycznych) meblach. Robię tak w swoich czterech ścianach i z tym samym zapałem w nieruchomościach moich Klientów.

W swojej pracowni tworzę nowoczesne obrazy, nawiązujące do panujących trendów i idealnie komponujące się we wnętrzach po moim home stagingu.

Moje biuro jest równocześnie showroom skupiającym ofertę wielu doskonałych, polskich pracowni rękodzielniczych. Przykładowe, autorskie produkty handmade od projektantów tworzących te niesamowite przedmioty i usługi dla domu i wnętrza. Zapraszam na zakupy: dla siebie lub na prezent.

Home stager ma świetną wyobraźnię przestrzenną, wnętrze do niego „przemawia”, ukazując to co może być, a nie to co jest. Stosując różne tricki potrafi zmienić odbiór pomieszczenia, a nawet kształt.

Kiedy znajduję się we wnętrzu, mającym za chwilę przejść przemianę, czuję się tak, jakbym rozpoczynała nową przygodę. Otwierają się przede mną kolejne zakamarki, zadaję mnóstwo pytań i interesuje mnie kreowanie przyszłości.

W Home staging dla domu (for living) opowiada się historię, opisuje potrzeby, oczekiwania i emocje.

Poznawanie motywacji Klientów, szukanie wspólnego mianownika dla przeszłości, kosztów, trendów i przyszłości, jest czymś absolutnie bezcennym. Wartością samą w sobie. Tak to odbieram, chodząc po korytarzach starej kamienicy, czy siedząc samotnie w swojej pracowni i przemieniając starą witrynę…

Podziel się ze mną kawałkiem swojej historii!

Zapraszam!

Roksana Kwaśnicka-Drozd HOME STAGERKA

Odbyte szkolenia i spotkania branżowe:

  • Spotkanie sieciowe Stage it up! 13.10.2017 roku w Warszawie
  • Szkolenie Home staging – technikiHome Stagers Network Polska prowadzone przez Marię Semczyszyn w Słominie pod Warszawą
  • Szkolenie Mój biznes w Home staging’uHome Stagers Network Polska prowadzone przez Marię Semczyszyn w Słominie pod Warszawą
  • Spotkanie blogerów wnętrzarskich MEETBLOGIN 2018 w Łodzi

MEETBLOGIN 2018

blog conference poznan 2018 influencer homestagerka

see bloggers 2018 homestagerka

Zapraszam do współpracy – kontakt.

Home Staging Warszawa, Marki i okolice

(a specjalne projekty również dalsze lokalizacje!)

 

Znajdziesz mnie na:

 

homebook homestagerka profil profesjonalisty

zBLOGowani.pl

Homestagerka.pl na homify