Gdzie znaleźć najlepsze noclegi w Polsce – lista 5 polecanych portali

Gdzie znaleźć najlepsze noclegi w Polsce – lista 5 polecanych portali

Gdzie znaleźć najlepsze noclegi w Polsce

Lista 5 polecanych portali

Szukając miejscówek wypadowych na weekend czy wakacje, często miałam problem, aby przypomnieć sobie, gdzie to ja chciałam pojechać? Jak ta agroturystyka się nazywała? Facebook w tym nie pomaga, bo nie udostępnia listy tematycznej polubionych przeze mnie fanpage’y.

Na szczęście są inne miejsca, gdzie możemy znaleźć najlepsze noclegi w Polsce. I do tego wiele z nich w duchu slow <3

 

1. SlowHop

SlowHop.com to polski portal łączący miejscówki w duchu slow. Interaktywna mapa to bardzo wygodne narzędzie, na której możemy wybrać sobie agroturystykę lub hotel na idealne wakacje. Z dala od miasta, spędzić czas na spokojnie ładując swoje baterie.

slowhop

2. NotSoFar

NotSoFar.pl to moje najnowsze odkrycie. Polski portal w duchu slow. Dużo miejsc pokrywa się ze Slow Hop, ale też jest wiele nowych. Bardzo przyjazny interfejs i podział na kategorie. Na pewno zostanę na dłużej.

not so far

3. Travelicious

Travelicious.pl to blog, który tworzy super zestawienia pomysłów na miejscówki w Polsce (i nie tylko), wszystkie wyszukane i z cudownym designem. Kiedy nie wiesz gdzie jechać, wystarczy tam zajrzeć i na pewno coś wybierzecie. Tylko uwaga! Te miejsca mają mega obłożenie, trzeba rezerwować z wyprzedzeniem, albo polować na okazje last minute na ich social media.

travelicious

4. Booking.com

Booking.com jest najłatwiejszy do użytku, bo nie dość, że masz swoje konto na międzynarodowym portalu, gdzie zarezerwujesz i opłacisz noclegi, to i możesz tworzyć listy swoich ulubionych hoteli na przyszłość. Tutaj jednak musi mocno zwracać uwagę na opinię i noty zostawiane przez gości hotelowych, żeby nie spędzić wakacji w jakimś niezbyt sympatycznym miejscu.

Mam dla Was mały prezent. Jeśli zarezerwujecie swój wyjazd na Booking.com, używając tego linku, dostaniecie w prezencie 50zł zniżki od serwisu.

 Booking.com

5. TripAdvisor

TripAdvisor.pl  to międzynarodowy portal, gdzie nie tylko znajdziecie hotel z wieloma ocenami od odwiedzających, ale również listy pomysłów na spędzenie czasu w okolicy oraz różne propozycje restauracji. I tak jak w portalu powyżej, nikt tej jakości Wam nie zagwarantuje.

 2 thoughts on “Gdzie znaleźć najlepsze noclegi w Polsce – lista 5 polecanych portali”

  • Ja zawsze stawiam na booking.com. I nie zawiodłam się do tej pory. Zwłaszcza, ze miałam pewną nieprzyjemną sytuację z hostelem w Lizbonie. Hostel ściągnął z mojej karty po 6 MIESIĄCACH od wizyty (oczywiście uregulowałam wszzytko przy checki-in). Booking com fajnie zareagowali, i mimo ze nie było kontaktu z hostelem, zwrócili mi pieniądze. Fakt, że musiałam zablokować kartę, ale bez ich pomocy pewnie pieniążków bym nie odzyskała…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.